Візитка навчального закладу

Веб-сайт:

В.о. директора:

Карпенко Віталій Васильович

В 2022 році згідно з рішенням сесії Іваньківської сільської ради №27- 4/VІІІ від 12.07 2022 було змінено назву з опорний навчальний заклад «Іваньківська загальноосвітня школа І-ІІІ  ступенів Іваньківської сільської ради Черкаської області» на Іваньківський ліцей Іваньківської сільської ради Черкаської області. Цим же рішенням  сесії було створено Чорнокамянську філію Іваньківського ліцею та перейменовано Крачківську філію.

В ліцеї навчається  264 учнів (14 класів)

У  Крачківській  філії – 28 учнів (4 класи).

Працює 43 вчителів, із них:

17 – мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

15 – «спеціаліст першої категорії»;

5 – «спеціаліст другої категорії»;

1 - вчитель має педагогічне звання «учитель-методист»;

7 - вчителів мають педагогічне звання «старший вчитель»;

1Заслужений вчитель України»;

У закладі працюють 1 практичний психолог, 1 соціальний педагог,  сестра медична , дієтсестра, 22 особи обслуговуючого персоналу.

У ліцеї та філії працюють  автономні котельні з газовими котлами.

У ліцеї  функціонує 21 класна кімната, 2 майстерні технічної праці, 1 кімната обслуговуючої праці. До послуг учнів актовий та спортивний зали, 7 мультимедійних класів, стрілецький тир, 2 комп’ютерні класи,  бібліотека, їдальня, медичний кабінет.

У ліцеї створена локальна мережа INTERNET, існує власний WEB-сайт, соціальна сторінка Facebook.

На базі ліцею систематично проходять семінари, майстер-класи для різних категорій освітян. Педагогічні працівники ліцею є активними учасниками виставок передових педагогічних та інноваційних технологій. Учні закладу беруть активну участь у районних, обласних та Всеукраїнських заходах. Ліцей є учасником Міжнародних конкурсів та проєктів. Щорічно учні ліцею є переможцями предметних олімпіад різних етапів. Цьогоріч  учень 9 класу Поліщук Антон здобув І місце на ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з географії. Учителі ліцею є авторами сучасних науково-методичних посібників початкової освіти, історії, географії, образотворчого мистецтва, фізичного виховання.

В 2022-2023 навчальному році випускники ліцею отримали  3 золотих  та 1 срібну медаль.

Значна увага у закладі приділяється розвитку кожного учня, як громадянина та патріота, учнів залучають та зацікавлюють не лише
у навчанні, але й суспільно-важливих, волонтерських, соціальних справах, систематично надається допомога ЗСУ.

.

Співпраця з  Міжнародним дитячим фондом ЮНІСЕФ

З осені 2022 року для Іваньківського ліцею  дитячим фондом ЮНІСЕФ було виділено гуманітарну допомогу:  пледи, сидушки в укриття,  ліхтарики, 7 пауербанків, медичні засоби,  ємкості для  води в укриття, гігієнічні набори, миючі та дезинфікуючі засоби, пральні порошки, гігієнічні набори для харчоблоків,  наплічники з канцелярським приладдям, набори карток для корекційно – розвиткових занять «Діти в умовах війни» та аптечки і медичні сумки.

- «Школа в коробці» - 10 шт., серед яких іграшки для учнів початкових класів; розвиваючі ігри і пазли, навчальні іграшкові годинники з позначенням цифр шрифтом Брайля для навчання учнів з особливими освітніми потребами; набори для занять математикою, образотворчим мистецтвом (малюванням, ліпленням), набори канцелярського приладдя, плакати: фізична карта світу англійською мовою, абетка, в тому числі  наборів канцелярського приладдя заклад вручив для учнів ліцею пільгових категорій.

За кошти фонду ЮНІСЕФ (3тис. доларів) для потреб ліцею було придбано 2 генератори електричного струму.  Для потреб їдальні та харчоблоку було придбано стелаж під посуд, стелаж під чашки, стіл виробничий, мийка (4 шт), посуд для других страв (120шт.), посуд для салатів (60 шт.), посуд для перших страв (120шт) ( 70,0 тис. грн.);

Щодо укриття

Укриття закладу освіти створено в підвальному приміщенні та розраховано на 475 осіб.  Користуються 310 учасників освітнього процесу. В серпні 2022 року коштом засновника було оновлено туалетні кімнати. В укритті зроблено косметичний ремонт на суму 1,5 тис. грн.

За минулий рік в  ліцеї було:

1. Облаштувано пральню (10 тис. грн.);

2. Проведено косметичний ремонт кабінету інформатики (3 тис. грн) та  замінено освітлення (2,4 тис. грн.);

3. Проведено косметичний ремонт:

-  надвірного туалету (500 грн),

- цоколя будівлі закладу (600 грн)

- 2 та 3 поверху (15,200 тис грн),

- тимчасової їдальні (1,9 тис. грн).

4. Проведено монтаж каналізації тимчасової їдальні(3 тис. грн.);

5. Зроблено капітальний ремонт 1 поверху (450 тис. грн).

Клас Безпеки

У ліцеї створено навчально-методичний кабінет безпеки (15тис. грн.), де проводитимуться заняття для дітей з основ правил протипожежної та мінної безпеки, а також безпеки життєдіяльності загалом. Наочне знайомство дітей з небезпечними ситуаціями допоможе їм краще осягнути рівень загрози та добре запам’ятати, як слід діяти в екстремальних умовах.

Потреби закладу :

• встановлення механічної вентиляції у спортивній залі;
  • завершення ремонтних робіт 1 поверху;
  • завершення капітального ремонту їдальні;
  • капітальний ремонт котельні;
  • встановлення альтернативного опалення.