Прапор
Учнівської організації «Берег дитинства»

Прапор складається з двох рівновеликих полотнищ блакитного та зеленого кольорів, що символізують майбутнє та молодість. На блакитному полотнищі зображено український віночок, в якому переплелися улюблені квіти українського народу. Кожна з них має своє значення: мак – безсмертя, калина – довголіття, ромашка – вірність, хлібне колосся символ добробуту та достатку. Від віночка у вигляді сонячних променів відходять стрічки кольорів веселки. Поєднання кольорів символізує мир, любов, здоров’я, успіх.

Емблема
Учнівської організації «Берег дитинства»

Емблема - це круг, де на тлі блакитного і зеленого кольорів зображено: розгорнуту книгу, що символізує шлях до знань; сонце, що сходить, символізує початок нового дня, нового щасливого життя; червоні кетяги калини, які є одним із символів українського народу та символом довголіття; лаврову гілку, що символізує перемогу у різних починаннях; улюблений птах українського народу – лелека, який летить, символізує Маньківський край, нагадує нам про бережливе ставлення до природи. Обрамлює емблему веселка, що символізує радість, успіх, здоров’я.

В нижній частині емблеми є підпис «Берег дитинства», Іваньківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

Гімн
Дитячої організації«Берег дитинства»

Слова Кондратюк О.А.

Музика Почапський М.Ю.

Оранжування Кирилюк В.В.

1.Ми є народ. Майбутнє нам творити:

Здобутки множити і славити свій край.

Усім у злагоді і дружбі мирно жити

Вкраїно-ненько, з нами процвітай!

Приспів :

Колиска дитинства, велика родина -

це щедра земля, це моя Україна.

Це пісня, що лине у небо блакитне.

Це край, що калиново квітне.

2. Дитинства радість, юності порив

Серця єднає школа дружбою міцною.

Усі знання, мов веселкові кольори,

В життя доросле візьмемо з собою.

3.Квітуй, земля! Хай український рід

Повік не знає переводу у героях.

Міцній, державо, слався з року в рік,

Бо вільною зростає твоя доля.