ВИРУЄ ЖИТТЯ В «КАЛИНЦІ»

Дата: 11.06.2021 22:53

Непомітно промайнув другий тиждень роботи пришкільного оздоровчого табору «Калинка». Життя в таборі вирує! Кожен ранок розпочинається з бадьорої зарядки, яка налаштовує дітлахів на позитив. А далі – робота згідно плану. Чим лишень не займалися «калинчата»! І поробки та аплікації виготовляли, і лікарські рослини та букети збирали, і віночки плели, і костюми для «показу мод» майстрували, і повітряними кульками бавились… А ще розігрували казки, брали участь в музичній вікторині та дискотеці і просто відпочивали на свіжому повітрі. Не обійшлося і без веселої біганини шкільними коридорами, за яку ніхто не робив зауважень, адже діти збирали фрагменти «піратської» карти та шукали скарб. До квесту, крім вихователів, долучилися навіть техпрацівниці, кухарі, медична сестра та бібліотекар – всі допомагали «мисливцям за скарбами». А для першокласників кульмінацією тижня стала екскурсія до уманського фентезі – парку «Нова Софіївка». От де дитячі емоції були неперевершені!

Звичайно, кожна дитина має власні уподобання, та й погодні умови щоразу вносять  свої корективи в план роботи, проте колектив табору намагається розважити та зацікавити дітей. Попереду на них чекає ще тиждень відпочинку – нові заходи та нові враження.

??????