НОВОРІЧНЕ СВЯТО ДЛЯ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

Дата: 25.12.2023 19:51

Весело і цікаво пройшло новорічне свято для першокласників Іваньківського ліцею.

21 грудня в актовій залі ліцею панувала святково-зимова атмосфера. В гості до діток приходили 12 місяців, лісові звірята та чарівна Зима-красуня (учениця 5 класу Аня Гончарова), яка не лише розкидала довкола багато снігу, а ще й обдарувала першачків солодкими подарунками. А допомагав їй у цьому символ 2024 року – маленький дракончик, який побажав всім присутнім такої бажаної великої перемоги, миру і затишку в кожну родину.

Першокласники веселились, беручи участь в конкурсах, співали, танцювали, а їх батьки з ніжністю і гордістю спостерігали за своєю талановитою малечею.

Дякуємо класному керівникові Т. Линник, вихователю О. Возовітовій, музичному керівникові А. Буцерозі, хореографу Н. Морозовій за підготовку святкового заходу, батькам – за підтримку своїх дітей, а діткам – за подарований нам гарний настрій.