Оздоровлення – 2021

Дата: 04.06.2021 12:03

Багато батьків задумуються над тим, де прилаштувати дітей після закінчення навчання хоч на який час. Один із варіантів – пришкільні табори. У

У пришкільному оздоровчому таборі «Калинка» перебувають учні 1-4 класів з 8.30 до 14.30 години.  Кожен день роботи табору розпочинається із ранкової зарядки. Усі діти забезпечені трьохразовим безкоштовним харчуванням. З дітьми працюють педагоги та вихователі, які організовують змістовний відпочинок і творче дозвілля учнів.

Традиційно на школярів чекають цікаві заходи: ігри, квести, вікторини та конкурси, які проводять в актовій і спортивних залах, на спортивному майданчику, на галявинах. А ще діти відвідують  різноманітні екскурсії.

Кожен день школярів – це якісь нові враження та емоції, адже всі заходи заплановані для зацікавленості учнів та їхньому розвитку.