A A A K K K
для людей з порушеннями зору

Іваньківський ліцей
Іваньківської сільської ради
Черкаської області

Історія навчального закладу

ІСТОРІЯ ШКОЛИ

 

              Освіту в селі Іваньки діти почали здобувати в церковно- приходській школі ще в 1913 році, де вчили читати, писати та виконувати чотири дії арифметики. Вчителями були дяк і священник.

        Коли в селі з’явилися промислові підприємства (цукровий та спиртовий заводи), власниками підприємств було порушено клопотання про відкриття двокласного реального земського училища, де за 5 років молодь здобувала неповну середню освіту. Випускники знали процес виробництва цукру та спирту, могли працювати службовцями контори.

       У 1924 році даний заклад перейменовано в трудову школу з семирічним навчанням, а в 1927 р. школу було реорганізовано у фабрично- заводську семирічну школу.

       Середню школу відкрито в 1938 році. В період Великої Вітчизняної війни школа не працювала, а у вересні 1944 року була відкрита неповна середня школа. Кількість учнів постійно зростала, старі приміщення не могли вмістити понад сімсот дітей, тому виникла потреба у будівництві нового приміщення. У 1963 році була збудована школа на 200 місць.
       Село розвивалося, молодь залишалась в селі, створювались нові сім’ї, народжувались діти і у 1983 школярі села отримали подарунок від колгоспу ім. Островського - триповерхову школу на 1176 місць.
Саме з того часу бере початок історія опорного навчального закладу «Іваньківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іваньківської сільської ради Черкаської області».

     Нині це сучасний заклад, де навчаються та виховуються 218 учнів та працює 30 педагогів. Приємно, що 55% педагогічних кадрів нашої школи – її випускники!

     В школі створено всі необхідні умови для навчання та виховання учнів: окрема рекреація для першокласників, два комп’ютерних класи, бібліотека з читальним залом, естетично оформлені навчальні кабінети, простора їдальня, зимовий сад, два спортивних та актовий зали.
     За роки діяльності наша школа випустила на широкий життєвий шлях сотні учнів, в її стінах працювало не одне покоління вчителів, в різні періоди її очолювали директори: Диченко Микола Степанович, Демченко Ганна Калениківна, Заїка Микола Григорович, Ментус Анатолій Іванович, Олійник Олена Петрівна, Остроушко Галина Трохимівна, Кондратюк Валентин Михайлович. Нині навчальний заклад працює під керівництвом Трунденко Інни Петрівни.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено